Wersja polska Wersja angielska Wersja niemiecka Wersja rosyjska
Logowanie:

Green House - komentarze i opinie

blustar  18.02.2011 10.50
Bardzo fajne miejsce do odpoczynku we dwoje lub z rodzina. Cisza spokoj i swoboda. Mozna wypoczac.Pokoje ladne, czyste, wyposazone jak trzeba. Warto polecic.
fraxinus2010  7.08.2011 21.34
Właściciele nie wywiązują się z umowy!Rezerwacja nie gra żadnej roli.Właściciele nie liczą się z niczym i nikim.Kompletny brak wiedzy i kompetencji w kwestii wynajmu pokoi gościom.Lokują ludzi tak jak sobie wymyślą...i mówią o pomyłce!Po czym albo się ktoś godzi na inne warunki albo "niech sobie szuka gdzie indziej"(słowa właściciela)!ODRADZAMY!!!Byliśmy z malutkim dzieckiem (bez naszej zgody) ulokowani w mniejszym "apartamencie"...jeśli tak to miejce można było nazwać.Apartament nr 1 to zwykła klitka.Na szczęście przenieśliśmy się do kwatery obok Green House...nerwy się opłaciły.NIE POLECAMY!!!Tylko dla ludzi o stalowych nerwach i znajomości swojego prawa!
Iza  8.08.2011 22.30
Nie polecam!!!Lepiej w sąsiedztwie poszukać...o wiele lepsze warunki i kultura.W Green House jest ciasno,brudno i nie miło.Blustar chyba po znajomości taki komentarz wystawił/a
TomiŚ  10.08.2011 22.10
Kompletny brak wiedzy właścicieli w temacie świadczonych usług turystycznych-polecam zatem ustawę w tym temacie.Przydałby się jeszcze im jakiś kurs z zakresu kultury osobistej.Poza znalezieniem lokalu zastępczego.To akurat było dla nas wybawieniem.Choć właściciele nie zdają sobie chyba nadaal sprawy z tego że rodziny z małym dzieckiem bez zgody prokuratora nie mogą eksmitować.Cóż...zaściankowość daleko posunięta przy bardziej konfliktowych wynajmujących możer się dla nich źle skończyć.Nie wywiązanie się z umowy.Nawet nie są świadomi,że wpłata raty za określony czas pobytu jest równoważna z umową.Samowola właścicielki.Po co zatem w kwietniu rezerwować w Greenhouse pokój skoro właścicielka lokuje gości jak Jej się podoba?NIEE POLECAM NIKOMU!!!!!!!
łuki  10.08.2011 22.13
Od razu do "Izabeli" vis'a vis Green House w Pokrzywnej.Tam jest wszystko to czego w Green... nigdy nie są w stanie osiągnąć.Nie polecam.Właściciele nie znają praw i obowiązków wynajmując "pensjonat"-wstyd!!! Warunki też pozostawiają wiele do życzenia.
mary  12.08.2011 11.42
Dobrze,że na tej stronie można dodawać obiektywne komentarze.Pozytywne opinie na stronacg Green House Pokrzywna to jedna wielka ściema.Pojawiły się po naszym feralnym pobycie w tym zaściankowym pensjonacie.Świadczą raczej o ratowaniu przez znajomych honoru tego miejsca.Rzeczywistość jednak ich dopadła.ODRADZAMY!!!
f9610  5.12.2012 21.39
Witam ! Jeśli ktoś szuka spokojnego , przyjaznego i przytulnego miejsca to takim własnie jest Green House. Wrócimy tu jeszcze nie raz i będziemy to miejsce z czystym sumieniem polecać innym .
Raz jeszcze dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy cieplutko - E&I .
Treść komentarza:
Podpis:
Kod weryfikacyjny:
CAPTCHA

Przepisz powyższy kod:

Prezentowane na łamach serwisu kwatery i proponowane w nich noclegi nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. E-wyjazd.pl nie ponosi odpowiedzialności za szczegóły oferty deklarowane przez poszczególne obiekty.
Lista miejscowości Lista typów Tworzenie stron internetowych